SlovakiaDeutschEnglish

Vitajte na stránkach Water Cut

Výhody

Veľkou výhodou pri rezaní vysokotlakovým vodným lúčom je rezanie bez tepelného ovplyvňovania rezaného materiálu, tzv. studený rez. Obrábaný diel nevykazuje fyzikálne, chemické ani mechanicke zmeny a je následne ľahko obrobiteľný.
Univerzálnosť - lúč delí väčšinu materiálu pri veľkom rozsahu rezaných hrúbok.

Kvalita

Nedochádza k tvarovému alebo povrchovému poškodeniu materiálu, minimálne silové pôsobenie lúča na rezaný materiál, nedochádza k vzniku mikrotrhlin.
Malý prierez materiálu a z toho vyplývajúce vysoké využitie polotovaru - medzi jednotlivými výrobkami sa ponechávaju medzery cca 3 mm.

Materiály

Využitie technológie rezania vodným lúčom je pomerné široké a dnes sa používa v širokom spektre výrobných odborov. Medzi materiály bežne obrábané vodným lúčom patria napríklad:

penové materiály, plasty, gumy
preglejky, balza, podlahové krytiny

Fotogalérie

Galérie

Vitajte na stránkach Water Cut

Naša firma poskytuje zákazníkom osobný prístup a skúsenosti v odbore, pre čo najlepšie spracovanie Vašich materiálov. Radi Vám poradíme, aké materiály môžeme spracovávať, aké sú ich technické možnosti spracovania a celkový vplyv vodného lúča na materiály, ktoré potrebujete vyrezať. Poskytujeme individuálny prístup, možnosť dohody expresného termínu a poradenstva vo voľbe materiálu. Všetko spracovávame za priaznivé ceny a termínu podľa dohody.

Stránky vytvořeny MILKO Projects, Kontakt: jaroslav.milko@gmail.cz